Brak produktów

Wartość produktów: 0,00 zł
Realizuj zamówienie

Produkt dodany do koszyka!

Ilość:
Razem:

Produktów w koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Wartość koszyka:

Konkurs: Skorzystaj z promocji '4 za 3' i wygraj nową koszulkę Reprezentacji Polski. Szczegóły.

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być Zobacz większe

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być

Autor: Wydawnictwo SQN
Wydawca: Wydawnictwo SQN



Kliknij i napisz własną opinię >>

4,00 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni: 4,00 zł

OPŁACONE DO 14:00 ZAMÓWIENIE Z TYM PRODUKTEM WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ. (od poniedziału do piątku)

Opis gadżetu sportowego:

Zakładka dla każdego książkowego koszykarza. A już w szczególności dla fanów Chicago Bulls i Rodmana. Dwustronna i kartonowa.

 

Produkt:Gadżet

Napisz recenzję

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być

Dwustronna, papierowa zakładka do książek.