5%

Newsletter

Zapisz się i odbierz rabat 5%

Email:

Brak produktów

150,00 zł Do darmowej dostawy brakuje:
Wartość produktów: 0,00 zł
Realizuj zamówienie

Produkt dodany do koszyka!

Ilość:
Razem:

Produktów w koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Wartość koszyka:
Do darmowej dostawy brakuje: 150,00 zł
Zakładka kartonowa Rodman powinienem być Zobacz większe

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być

Wydawnictwo SQN
Wydawca: Wydawnictwo SQN

Wysyłka: do 24 godzin

5,00 zł

4,00 zł

Oszczędzasz: 1,00 zł (20%)




Opis gadżetu sportowego:

Zakładka dla każdego książkowego koszykarza. A już w szczególności dla fanów Chicago Bulls i Rodmana. Dwustronna i kartonowa.

 

Autor:
Produkt:Gadżet

Napisz recenzję

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być

Zakładka kartonowa Rodman powinienem być

Dwustronna, papierowa zakładka do książek.