Brak produktów
Od obrazu klinicznego do leczenia podologicznego
W publikacji:
obrazy przedstawiające najczęstsze zmiany i choroby stópzdjęcia przed i po leczeniu, pomagające w prawidłowym wykonaniu zabiegów pielęgnacyjnych stópmnóstwo praktycznych wskazówekleczenie ran w zespole stopy cukrzycowejdeformacje stóp u dziecitechniki pracy podologicznejbłędy w leczeniu.Atlas obrazowy podologii i podiatrii. Diagnostyka, leczenie, profilaktyka stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla studentów, jak i praktykujących specjalistów. Autor książki, uznany specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa, podologii i podiatrii, przedstawił nie tylko dobrze znane techniki i metody leczenia, ale także swoje autorskie rozwiązania. W niniejszym atlasie znajdą Państwo szczegółowe opisy oraz bogatą dokumentację fotograficzną różnych przypadków klinicznych. Podstawą przedstawionych metod jest ogólna wiedza medyczna, która została wzbogacona o praktyczne doświadczenia autora.
Jednym z elementów tej książki są autorskie techniki stosowania opatrunków i preparatów do dezynfekcji oraz pielęgnacji. Autor poświęcił wiele lat pracy, aby doskonalić te techniki, co znajduje odzwierciedlenie w przedstawionych w książce przykładach.
Jestem pewna, że stanie się niezastąpionym źródłem wiedzy dla wielu specjalistów, przyczyni się także do podniesienia standardów opieki nad pacjentami i będzie inspiracją do dalszego rozwoju zawodowego.
| Autor | Fritz Bitting |
| ISBN | 9788368090635 |
| Rok wydania | Rok wydania: 2024, oprawa: twarda |
| Wydawnictwo | Urban & Partner |
| Oprawa | twarda |
| Ilość stron | 195 |
| Cena detaliczna netto | 132.38 |
| Cena detaliczna brutto | 139.00 |
| Format | 280x220 mm |