Brak produktów

Wartość produktów: 0,00 zł
Realizuj zamówienie

Produkt dodany do koszyka!

Ilość:
Razem:

Produktów w koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.

Wartość koszyka:

Konkurs: Skorzystaj z promocji '4 za 3' i wygraj nową koszulkę Reprezentacji Polski. Szczegóły.

SQN Originals: Honor złodzieja

Autor: Przemek Corso
Wydawca: Wydawnictwo SQN



Kliknij i napisz własną opinię >>

39,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni: 25,39 zł

OPŁACONE DO 14:00 ZAMÓWIENIE Z TYM PRODUKTEM WYŚLEMY JESZCZE DZISIAJ. (od poniedziału do piątku)

Dlaczego warto przeczytać książkę "Honor złodzieja":

- Niezwykle wciągająca historia!
- Ta książka czyta się sama.
- Tajemnicze historie i niebezpieczne sytuacje. Czym jeszcze zaskoczy nas Robert Karcz?

Opis z okładki książki "Honor złodzieja":

Obowiązkowa pozycja dla fanów Pana Samochodzika, Indiany Jonesa i Szatana z siódmej klasy!

Poznajcie Roberta Karcza – złodzieja zabytków, awanturnika i poszukiwacza przygód, który posiada niezaprzeczalny dar do pakowania się w kłopoty.
Po pobycie w egipskim więzieniu Karcz wraca do Polski, gdzie na prośbę siostry zostaje nauczycielem na zastępstwie w jednej z legnickich szkół. Kiedy przez przypadek spotyka tajemniczego i bardzo niebezpiecznego pana Devraux, poznaje tajemnicę, jaką skrywa ogromny, opuszczony szpital.
Starcie pomiędzy mężczyznami wydaje się nieuniknione. Jaką cenę będą musieli zapłacić za to bliscy Karcza?
I czy naprawdę istnieje coś takiego jak honor złodzieja?
Jedno jest pewne – nikt nie będzie mógł się czuć bezpieczny.
Nie musisz szukać przygody, ona sama cię znajdzie.

W ramach SQN Originals po raz pierwszy ukaże się cała poprawiona, przepisana i rozbudowana o nowe wątki seria przygód Roberta Karcza, uzupełniona o dwa nigdy wcześniej niepublikowane tomy.

Opis przygotowany przez księgarnię Labotiga:

Jeśli jesteś miłośnikiem postaci takich jak Pan Samochodzik, Indiana Jones... czy Szatan z Siódmej Klasy, to koniecznie musisz poznać Roberta Karcza - złodzieja antyków, awanturnika i poszukiwacza przygód, którego zdolność do wpadania w kłopoty jest niezaprzeczalna.

Po swoim pobycie w egipskim więzieniu, Karcz wraca do Polski i spełniając prośbę swojej siostry, zastępuje nauczyciela w jednej z legnickich szkół. Jednak ta kariera nie może być nudna. Karcz przypadkowo spotyka tajemniczego i niebezpiecznego Pana Devraux, co prowadzi go do odnalezienia tropu zaginionego konwoju pełnego złota, ukrytego w opuszczonym szpitalu po II wojnie światowej.

Starcie między Karczem i Devraux wydaje się nieuchronne, a bliscy Karcza mogą ponieść za to wysoką cenę. Czy rzeczywiście istnieje coś takiego jak honor złodzieja?

Jedno jest pewne - żadna osoba nie będzie bezpieczna. Nie musisz szukać przygody, ponieważ przygoda sama cię znajdzie. Teraz możesz poznać całą serię przygód Roberta Karcza w ramach SQN Originals. Seria została poprawiona, przepisana i rozbudowana o całkowicie nowe wątki, a także uzupełniona o dwa nigdy wcześniej nie publikowane tomy.


Opinie o książce "Honor złodzieja":

Honor złodzieja Przemka Corso intryguje, a dzieje się tak za sprawą głównego bohatera – błyskotliwego, chodzącego własnymi drogami outsidera, który pod pozorami cynizmu skrywa wielką wrażliwość, dziecięcą tęsknotę za przygodą oraz odwagę, aby stawić czoło silniejszemu przeciwnikowi. Mało tego: ów bohater jest z wykształcenia archeologiem posiadającym wyrazisty samochód oraz ponadnormatywną umiejętność popadania w tarapaty. Wszystko to sprawia, że Honor złodzieja jest świetnie wymyśloną i skonstruowaną, nieoczywistą historią, w której główną rolę odgrywają ludzkie marzenia i namiętności. Czytając tę książkę, świetnie się bawiłem. Czekam na więcej.
Przemek Kossakowski podróżnik, osobowość telewizyjna

Jeżeli fakt, że gość od Opowieści z Białej Doliny wydaje książkę przygodową, nie jest dla was wystarczającym powodem, żeby ją przeczytać, to niech będzie nim fakt, że cykl o Robercie Karczu to najważniejsze literackie dziecko Przemka Corso. Autor zrestartował swoją debiutancką serię, gruntownie poprawił i rozbudował. To tylko potwierdza powszechnie znaną prawdę, że jest świrem... ale czuć w tym prawdziwą miłość!
PigOut

Przemek Corso nie jest nowym Alfredem Szklarskim, a Robert Karcz – polskim Indianą Jonesem. I bardzo dobrze! Honor złodzieja to napisana z biglem wakacyjna powieść wywiedziona nie tylko z popkulturowych fascynacji autora, ale i ze szczerej, dziecięcej tęsknoty za przygodą.
Bartek Czartoryski tłumacz, dziennikarz

Biogram Przemek Corso:

Pisarz, lektor, konsultant artystyczny, promotor, konferansjer, scenarzysta, tłumacz, autor tekstów piosenek, a nawet… bajek dla dzieci. Wydał kilka książek, w tym: Opowieści z Białej Doliny, serię przygodową o awanturniku i złodzieju zabytków Robercie Karczu, powieść dla dorosłych Serca twego chłód, nowelę Gatunek L, a także dwie bestsellerowe biografie, GrubSon. Na szczycieRahim. Ludzie z tylnego siedzenia, oraz książkę… koncertową Czesław Mozil. Pocztówki z pandemii.
Prywatnie ojciec Anaszki i właściciel psa o imieniu BRK, nazwanego na cześć DJ-a BRK.
Mówi o sobie, że nie jest znany i nigdy nie został do niczego nominowany. Ciągle żartuje, ale jest nietowarzyski i chodzi sam do kina. Włóczykij z natury, Muminek z wyglądu. Mieszka w Legnicy.

Tytuł polskiego wydania:SQN Originals: Honor złodzieja
Tytuł oryginału:SQN Originals: Honor złodzieja
Autor książki:Przemek Corso
ISBN:9788383300436
Data wydania:4 maja 2023
Format:140 x 205 mm
OkładkaMiękka
Liczba stron:416
Produkt:Książka papierowa

Napisz recenzję

SQN Originals: Honor złodzieja

SQN Originals: Honor złodzieja

Teraz możesz poznać całą serię przygód Roberta Karcza w ramach SQN Originals. Seria została poprawiona, przepisana i rozbudowana o całkowicie nowe wątki, a także uzupełniona o dwa nigdy wcześniej nie publikowane tomy.