Vege bez zobowiązań. Fleksitariańskie przepisy...

Autor: Julia Charles

Wydawca: RM

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 30,23 zł
(Brutto)
Zdobądź 3 pkt w programie Labotiga Team = 0,60 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

Dzięki zebranym w książce przepisom zdecydujesz zależnie od nastroju, apetytu i okazji i miejmy nadzieje! odkryjesz, że bezmięsne wersje tradycyjnych dań znacznie częściej niż wyrzeczeniem, okazują się ekscytującą kulinarną przygodą.

Nie musisz podejmować radykalnych decyzji, by zrobić coś dobrego dla siebie i planety. Elastyczne przepisy z całego świata pozwolą przygotować dania zarówno w wariancie wegańskim, jak i tym wegetariańskim, rybnym czy mięsnym.

Chili sin czy con carne? Inspirowany francuską klasyką gulasz z fasolą czy jednak tradycyjna wołowina po burgundzku? A może w przepisie na gnocchetti chorizo zastąpić wegetariańską kiełbaską? Dzięki zebranym w książce przepisom zdecydujesz zależnie od nastroju, apetytu i okazji i miejmy nadzieje! odkryjesz, że bezmięsne wersje tradycyjnych dań znacznie częściej niż wyrzeczeniem, okazują się ekscytującą kulinarną przygodą.

Vege bez zobowiązań przyda się zarówno tym, którzy starają się ograniczyć mięso czy nabiał w swojej diecie, jak i zdeklarowanym wegetarianom, którzy chcą poszerzyć kulinarne horyzonty o potrawy z różnych zakątków świata. No i nie ma lepszego przewodnika do wspólnego gotowania w mieszanym, mięsożerno-wegetariańskim, towarzystwie!

Marka
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 501004
Autor Julia Charles
ISBN 9788381515856
Rok wydania Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Wydawnictwo RM
Oprawa broszurowa
Ilość stron 144
Cena detaliczna netto 42.85
Cena detaliczna brutto 44.99

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry