Leśne gotowanie. Chwasty od kuchni

Autor: Piotr Ciemny

Wydawca: Koncept

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 43,13 zł
(Brutto)
Zdobądź 4 pkt w programie Labotiga Team = 0,80 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

Dzikie zioła, chwasty, leśne pokarmy uzależniają!

Na pikniku siedzi się na ziemi, je rękami, brudzi usta zwęglonym ziemniakiem. Pobudza się wszystkie zmysły. Żywy ogień to magia, trudno oderwać od niego wzrok, a przygotowane w ten sposób potrawy są niepowtarzalne.

Skosztuj jak nieziemsko smakują

chimichurri z gwiazdnicą pospolitągrillowana sałata z kwiatami lipyszarpane boczniaki bbqmiraliwki - oliwki z zielonych mirabelek

Dowiedz się także jak odróżnić od siebie najczęściej spotykane w polskich lasach rośliny. Jak wygadają ich liście, kora, igły, kwiatostany, szyszki. Wykorzystaj dary natury i odnajdź radość w piknikowaniu

W lesie sezon piknikowy trwa cały rok.

PIOTR CIEMNY - twórca inicjatywy oraz konta na Instagramie "Chwasty od Kuchni", regularny gość programów telewizyjnych i radiowych o naturze, ekologii i zielarstwie, a także pracownik duńskich restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin: 108 i Alchemist. Sprawia, że hasło "Znane rośliny w nieznanej odsłoni" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Marka
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 606631
Autor Piotr Ciemny
ISBN 9788324094813
Rok wydania Rok wydania: 2024, oprawa: twarda
Wydawnictwo Koncept
Data premiery 2024-04-10
Oprawa twarda
Ilość stron 240
Cena detaliczna netto 47.61
Cena detaliczna brutto 49.99
Format 200x150 mm

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry