Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym T.23

Autor: A. Więcek

Wydawca: Medycyna Praktyczna

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 123,68 zł
(Brutto)
Zdobądź 12 pkt w programie Labotiga Team = 2,40 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

XXIII tom Postępów w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym zawiera opracowania wybranych wykładów wygłoszonych podczas 23. Katowickiego Seminarium - Postępy w nefrologii i nadciśnieniu tętniczym.

W poszczególnych rozdziałach przedstawiono wiele nowości w zakresie nefrologii, hipertensjologii i transplantologii. Publikacje są przydatne w praktyce lekarskiej i stanowią wartościowy materiał pomocniczy do egzaminów specjalizacyjnych oraz w działalności naukowej.

Wśród licznych opracowań znajdą Państwo np: kilka rozdziałów poświęconych nowością w leczeniu nadciśnienia tętniczego w tym Nadciśnienie tętnicze oporne na leczenie u chorych z przewlekłą chorobą nerek czy podsumowanie wytycznych ESH - Postępowanie w nadciśnieniu tętniczym.

Inne poruszone tematy to np: Mocznicowy świąd skóry co nowego w patogenezie i leczeniu, Witamina D: jakie preparaty, kiedy, komu w chorobach nerek czy Stan zapalny a przewlekła choroba nerek nowe aspekty fizjologiczne i lecznicze.

Książka zawiera również ciekawe opracowania dotyczące chorób kłębuszków nerkowych Postępy w leczeniu glomerulopatii C3 i Nowe antygeny w nefropatii błoniastej.

Marka
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 666740
Autor A. Więcek
ISBN 9788374307352
Rok wydania Rok wydania: 2024, oprawa: twarda
Wydawnictwo Medycyna Praktyczna
Oprawa twarda
Ilość stron 176
Cena detaliczna netto 97.14
Cena detaliczna brutto 102.00
Format 295x205 mm

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry