Anglik w Japonii. 10 lat w Kraju Wschodzącego...

Autor: Chris Broad

Wydawca: Insignis Media

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 39,93 zł
(Brutto)
Zdobądź 3 pkt w programie Labotiga Team = 0,60 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

Przezabawna, wciągająca, otwierająca oczy i poszerzająca horyzonty opowieść o życiu obcokrajowca w Japonii pięknym, intrygującym i pod wieloma względami osobliwym kraju napisana przez Chrisa Broada z niezwykle popularnego kanału YouTube ABROAD IN JAPAN (3,2 mln obserwujących, 560 milionów wyświetleń)

Kiedy Chris Broad znalazł się w niewielkim mieście na północy Japonii, przyszło mu do głowy, że być może popełnił wielki życiowy błąd. Przecież w ogóle nie znał japońskiego, brakowało mu też doświadczenia w dydaktyce. Czyżby miał się wkrótce stać najszybciej wyrzuconym z pracy nauczycielem angielskiego?

Anglik w Japonii to relacja z chaotycznej dekady życia w obcym kraju, tak różnym od europejskich. To książka pełna komicznych, a zarazem fascynujących historii, którymi Chris Broad przybliża nam jedną z najbardziej złożonych kultur świata.

Autor zabiera nas w podróż, podczas której odwiedzimy różnorodne zakątki Japonii od bujnych pól ryżowych po szalone, skąpane w neonowej poświacie ulice Tokio. W skrzącej się błyskotliwym humorem opowieści Chrisa nie brakuje wyjątkowych momentów takich jak choćby mrożący krew w żyłach incydent z północnokoreańskim pociskiem balistycznym, ciut upokarzające doświadczenie w hotelu miłości czy tydzień spędzony w towarzystwie największej japońskiej gwiazdy filmowej.

Marka
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 710646
Autor Chris Broad
ISBN 9788368352405
Rok wydania Rok wydania: 2025, oprawa: twarda
Wydawnictwo Insignis Media
Data premiery 2025-07-02
Oprawa twarda
Ilość stron 432
Cena detaliczna netto 47.61
Cena detaliczna brutto 49.99
Format 200x130 mm

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry