Kameleon (Chameleon)

Wydawca: Recent Toys

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 68,88 zł
(Brutto)
Zdobądź 6 pkt w programie Labotiga Team = 1,20 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

Nowa wersja popularnej gry "Trzy w rzędzie" to inteligentny pojedynek, który wystawi Wasze umiejętności logicznego myślenia na próbę. Ułożenie jednego klocka na drugim zmienia jego kolor, a każdy klocek jest jedyny w swoim rodzaju... Stwórz linię trzech takich samych kolorów w rzędzie, kolumnie lub po skosie używając sprytu lub... odrobiny szczęścia!

Recent Toys to producent łamigłówek z Holandii. Jak sami o sobie mówią: "Tworzą zagadki dla wszystkich." Jeżeli lubisz matematykę, logikę, układanie wzorów lub po prostu jesteś cierpliwy i wytrwały, to na pewno znajdziesz coś dla siebie! Choć wszystkie łamigłówki są unikatowe to mają one następujące cechy wspólne:

Prostota - zagadki są łatwe do wytłumaczenia. Nasz umysł ma się skupić na rozwiązaniu łamigłówki, a nie na zrozumieniu zasad.Mądrość - łamigłówki są zaprojektowane tak, aby zmusić nasz umysł do poszerzenia horyzontów i otwarcia na nowe pomysły.Wytrzymałość - łamigłówki zbudowane są z odpowiednich materiałów. Elementy można przesuwać z wyjątkową łatwością. Chodzą płynnie, szybko i się nie zacinają.

ZAWARTOŚĆ:
9 bloków
3 podstawki
instrukcja

Marka
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 744977
Rok wydania pudełko,170x60 mm
Wydawnictwo Recent Toys
Cena detaliczna netto 66.67
Cena detaliczna brutto 82.00
Producent Recent Toys
Opakowanie pudełko
Wymiary 170x60 mm

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry