Neuroanatomia BRS

Autor: D.J. Gould

Wydawca: Urban & Partner

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 132,17 zł
(Brutto)
Zdobądź 13 pkt w programie Labotiga Team = 2,60 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

Neuroanatomia jest podręcznikiem z serii książek do egzaminów testowych BRS (Board Review Series), przeznaczonym dla studentów uczelni medycznych i lekarzy przygotowujących się do egzaminów specjalizacyjnych.
Napisany w zwięzłym i przejrzystym formacie tekst przedstawia podstawy neuroanatomii człowieka. Pytania testowe na końcu każdego rozdziału podkreślają najważniejsze informacje oraz pozwalają ocenić czytelnikowi mocne i słabe strony jego wiedzy neuroanatomicznej, a test na końcu książki, zawierający blisko 200 pytań, jest świetnym narzędziem przygotowującym do właściwego egzaminu.
W podręczniku m.in.:
kolorowe ilustracje i tabele podsumowujące najważniejsze zagadnienia, ułatwiające odnalezienie szukanych informacji oraz pomagające zrozumieć trudne pojęcia i skomplikowane struktury anatomiczne
korelacje kliniczne podkreślające powiązania anatomii z medycyną kliniczną

Marka
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 457462
Autor D.J. Gould
ISBN 9788366548985
Rok wydania Rok wydania: 2021, oprawa: broszurowa
Wydawnictwo Urban & Partner
Oprawa broszurowa
Ilość stron 360
Cena detaliczna netto 103.81
Cena detaliczna brutto 109.00
Format 270x210 mm

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry