Żeglarz jachtowy w.17

Autorzy: Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński

Wydawca: Almapress

Czas wysyłki: do 7 dni roboczych

Price: 56,79 zł
(Brutto)
Zdobądź 5 pkt w programie Labotiga Team = 1,00 zł
Dowiedz się więcej o programie Labotiga Team

"Żeglarz jachtowy" to skrócona i zaktualizowana wersja książki "Żeglarz i sternik jachtowy" tych samych autorów, podręcznika żeglarskiego nr 1 w Polsce od 1986 r.


Zawiera zbiór wiadomości wymaganych do zdania egzaminu na podstawowy stopień żeglarski.


Podręcznik może być wykorzystywany zarówno przez wykładowców oraz organizatorów szkolenia żeglarskiego, jak i przez przyszłych żeglarzy. Zawiera wiedzę teoretyczną i porady praktyczne niezbędne z punktu widzenia wymagań egzaminacyjnych, a także wymogów, jakie stawia bezpieczne, odpowiedzialne i kulturalne żeglowanie.


Obowiązkowa lektura dla wszystkich pragnących zdobyć podstawowe uprawnienia żeglarskie i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.


Na końcu książki zamieszczono kod QR, który umożliwia dostęp do aplikacji oferującej bazę pytań sprawdzających, próbny egzamin oraz wybrane animacje manewrów jachtu pod żaglami i na silniku.

Marka Almapress
Wysyłka do 7 dni roboczych
Indeks 798201
Autor Andrzej Kolaszewski, Piotr Świdwiński
ISBN 9788370209674
Rok wydania Rok wydania: 2025, oprawa: broszurowa
Wydawnictwo Almapress
Data premiery 2025-07-07
Oprawa broszurowa
Ilość stron 344
Cena detaliczna netto 61.81
Cena detaliczna brutto 64.90
Format 165x235 mm

baner punkty lb.jpg

labotiga-nowa-baner-karta-produktu-promocja.jpg

Ładowanie...
Powrót do góry