Znajdź nas na Facebook!Spotkajmy się na Twitter!Odwiedź nasz kanał Youtube!

 

Newsletter

Odbierz RABAT 15%!
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Rabat dotyczy książek Wydawnictwa SQN oraz nie obowiązuje na książki ze znacznikiem "promocja".
Ten sklep ma zaufane opinie

Recenzje


Przegląd Końca Świata: Blackout


George Best. Najlepszy. Autobiografia
  Maciej Piasecki - Sportempooczach

 

Alkohol, kobiety, hazard. Kolejność nieprzypadkowa. Futbol był czymś pomiędzy – chciałoby się powiedzieć – wódką a zakąską. Ilość historii, w których na pierwszy miejscu były procenty, a na końcu największa miłość Besta – piłka nożna – woła o pomstę do nieba. W końcu sam futbolowy geniusz się o taką pomstę doprosił. Czytając „Najlepszego” można wypaść z niejednego zakrętu, na którym znalazł się główny bohater, narrator całej opowieści. Głównie ze względu na nadmierną prędkość wydarzeń..


Anatomia kłamstwa

Poradniki
22.9
PLN
Anatomia kłamstwa
Anatomia kłamstwa 1 4.25895
in_stock
Dostępność:
Dostępny (duża ilość)
Wysyłka:
24 h
Cena: 22,90 zł
Cena netto: 21,81 zł
Cena detaliczna: 34,90 zł
szt


Anatomia kłamstwa


Agenci CIA pomogą Ci wytropić
fałsz - zdradę - nielojalność - oszczerstwo - plotki

Tajna wiedza operacyjna CIA
Metody skuteczniejsze niż wykrywacz kłamstw!

Trzech byłych agentów CIA. Najwybitniejsi na świecie specjaliści od demaskowania kłamstw i oszustw. Unikalne metody amerykańskiego wywiadu używane podczas przesłuchań najgroźniejszych terrorystów świata. Najsłynniejsze kłamstwa wszech czasów.

Chcesz przyłapać partnera na zdradzie? Dowiedzieć się, czy Twój syn lub córka ma kontakt z narkotykami? Przyjąć godną zaufania opiekunkę dla dziecka? Wyeliminować fałszywych przyjaciół? Zdemaskować osobę, która oczernia Cię w pracy?

Wiedza zawarta w tej książce odmieni Twoje życie, okaże się przydatna w każdej sytuacji. Anatomia kłamstwa to praktyczny poradnik, jak dorwać kłamcę w Twoim najbliższym otoczeniu.

***

Kłamstwo nie jest zaprzeczeniem prawdy. Ono doskonale się w nią przebiera. Autorzy książki najpierw pokazują nam nasze skłonności do unikania konfrontacji z kłamstwem, a następnie dostarczają nam zestaw doskonale opracowanych narzędzi wydobywania kłamstwa w procesie komunikacji. Książka cenna, ważna, zaskakująca.

dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant i trener biznesu

Z największym przekonaniem rekomenduję tę pracę wszystkim, którzy chcą podnieść swój poziom inteligencji społecznej i łatwiej wykryć kłamstwa w kontaktach w rzeczywistości realnej i wirtualnej.
prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

Poważne badania psychologiczne wskazują, że każdy z nas – a więc także nasi partnerzy, dzieci, współpracownicy, życzliwa sąsiadka i miły pan w sklepie – kłamie kilka do kilkunastu razy dziennie! Warto więc poznać całą prawdę o anatomii kłamstwa, jego wykrywaniu i... ukrywaniu. Owocnej lektury!
Jacek Santorski, psycholog biznesu

 

Czy nie byłoby cudownie zebrać w jednym miejscu całą wiedzę, jaką posiadają oficerowie CIA, którzy w swoim życiu przesłuchali setki ludzi? I móc ją stosować w codziennych sytuacjach, by się przekonać, czy ludzie mówią nam prawdę? Właśnie to robi trójka weteranów CIA w Anatomii kłamstwa. Książka jest pełna świetnych anegdot, a gdy ją przeczytasz,łatwiej ci będzie wytropić kłamstwo.
Forbes

 

Umiejętność wykrywania kłamstw nie jest czymś wrodzonym, trzeba się jej nauczyć [...]. Kierując się wskazówkami autorów, stworzonymi w o parciu o umiejętności nabyte przez lata przesłuchiwania terrorystów i podwójnych agentów, każdy z nas może udoskonalić swoje zdolności w zakresie odkrywania prawdy.
New York Post

Michael Floyd i dwóch innych byłych agentów, których wspólne doświadczenie w prowadzeniu przesłuchań daje ponad 75 lat pracy,do perfekcji doprowadzili metody postępowania z przestępcami i terrorystami. Ale ich rady znajdą zastosowanie również wobec nie wiernych mężów, leniwych pracowników i dzieci wymawiających się od pójścia do szkoły bólem brzuszka.
Star Tribune

Opis wydania

Autor: Philip Houston, Michael Floyd, Susan Carnicero, Don Tennant
Stron: 304
Format: 140 x 205 mm
Okładka: Miękka
Rok wydania: 2015
ISBN 978-83-7924-320-4

Opinie o produkcie (1)

Paula Rzemińska
27 lutego 2015

Chcielibyście być okłamywani? Nie sądzę. Jak mówi przykazanie "Nie rób drugiemu co tobie nie miłe", a jednak kłamiemy. Ponoć dziesięć razy na dobę. A jaka jest idealna liczba kłamstw? Jedno, ponieważ kłamiąc raz musimy zrobić to jeszcze wiele razy, aby podtrzymać pierwsze kłamstwo. A jak rozpoznać kłamcę? "Anatomia kłamstwa" Wam powie. "Anatomia kłamstwa" to książka napisana przez kilku agentów CIA, którzy dzielą się z nami sztuką rozpoznawania kłamstwa, w czym doskonalili się przez wiele przesłuchań. Jest to książka popularnonaukowa, ale wolę nie używać tego określenia, ponieważ mnie osobiście odpycha, przywołując nieprzyjemne skojarzenia. Istota tej książki jest zupełnie inna. Autorzy tak przedstawiają nam istotę kłamstwa i metody, aby go wykryć bardzo ciekawie. Czytałam to jak najlepszą powieść. Jest to poradnik, który zawiera różne anegdoty pozwalające lepiej zrozumieć rzecz, i które zastosowane sposoby są potem omawiane i tym samym lepiej zrozumiałe. Język, którym ta lektura jest napisana nie nuży i wciąga. Nie mogłam się oderwać, wciąż chciałam chłonąć wiedzę zawartą w tej książce. Autorzy zwracają się bezpośrednio do czytelnika, co dodatkowo ułatwia odbiór. Tę książkę zaczynałam z wielkim entuzjazmem, a skończyłam ją jeszcze bardziej podekscytowania. Tę recenzję piszę świeżo po lekturze, więc jeszcze nie zdążyłam wypróbować sposobów z tej książki, ale myślę, że będzie to skuteczne. Uświadomiłam sobie swoje reakcje przy kłamstwie, na które nigdy nie zwracam uwagi, a jednak jak widać są istotne, bo nie będę ukrywać, że i mi zdarza się kłamać. Ta książka to wiedza z samego źródła, wspaniale opisana, wciągająca i intrygująca, pozwalająca szarym ludziom odkrycie niektórych tajników pracy CIA. A ty, chcesz poznać anatomię kłamstwa? Blog: Chcę coś znaczyć w świecie książek


Sklep internetowy Shoper.pl